3 : 1 w plecy , nie potrzebna ta burda ; /

eXtreme-fusion

sparing
Dnia 9.04.09 na stadionie miejskim w Kleszczewie Kościerskim odbył się sparing pomiędzy naszą Troją Kleszczewo a przyjezdnym Sokołem Zblewo.
Mecz zakończył się wynikiem 5 : 2 dla Troji wszystkie bramki padły w 2 połowie.Chciałbym jeszcze dodać ze bramki Kleszczewa padały po fantastycznych akcjach naszych zawodników.

bramki dla Kleszczewa : Siora Karol x3 , Wiesław Bielang , Arkadiusz Zając (k)
Powiśle vs Troja
Dnia 21 marca 2009 roku o godz. 15.00 na stadionie w Starym Targu rozegrał się mecz pomiędzy Powiśle a naszą przyjezdną Troją.
Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek , co więcej żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi. Gra toczyła się z reguły na środku boiska. Lecz na początku 2 połowy , Troja wyraźnie zaczęła atakować , zaraz na początku wynik mógł podwyższyć Mateusz Stanek lecz spudłował z najbliższej odległości.Jednak w 54min. bo wspaniałej akcji piłkę do siatki z szesnastego metra skierował Arkadiusz Zając. Jednak gospodzarze momentalnie wyrównali , po strzału z rzutu wolnego , niefortunnie piłka odbiła się od głowy naszego piłkarza że wpadła do siatki. Na 2 bramkę Troji nie trzeba było długo czekać , po indywidualnej akcji Mateusz Stanek skierował piłkę do siatki.Wynik 2 : 1 utrzymał się do końca spotkania , lecz emocje towarzyszyły nam do końca.

skład Troji
: Piotr Jabłonka , Daniel Żardecki , Sławek Wesołowski(Jarek Szalkowski) , Piotr Brajsa(Arek Makurat) , Dominik Wróbel , Michał Wesołoski , Mateusz Stanek , Arkadiusz Zając , Dawid Wesołowski , Piotr Wicek(Karol Siora)
, Wiesław Bielang
sparin1
Dnia 15.03.2009r o godz.11.30 na stadionie w Kaliskach. Odbył się sparing pomiędzy Troją Kleszczewo a Viktorią Kaliska. Mecz zakończył się wynikiem 3 :2 dla Kalisk.

bramki dla Kleszczewa Arkadiusz Zając , Dominik Wróbel
sparing
Dnia 11.03.2009 odbył się sparing kontrolny Troji Kleszczewo.
Naszym przeciwnikiem był zespół Sokoła Zblewo , mecz odbył się na sztucznej murawie w Starogardzie Gdańskim.Mecz zakończył się wynikiem remisowym 2 : 2.

bramki dla Kleszczewa: Wiesław Bielang , Krystian Piotrzkowski
Sparing
Dnia 07.03.2009 odbył się sparing kontrolny Troji Kleszczewo.
Naszym przeciwnikem był IV ligowy zespół Koral Dębica , mecz odbył sie na stadionie w Kleszczewie Kościerskim. Zakończył się wynikem 2 : 0 dla Troji Kleszczewo.

bramki: Michał Wesołoski , Dawid Wesołoski
Halowa Liga Piłki Nożnej : Starogard Gdański
Po ostatniej kolejce halowej piłki nożnej w Starogardzie Gdańskim , nasz zespół który zgłosił się do rozgrywek zajął 1 miejsce!
Po 15 meczach Troja zdobyła 42pkt , strzelając 104bramki a tracąc tylko 31. Wyprzedziła o 3pkt , drugi zespół ROPS.
Najlepszą dwójką strzelców okazali się zawodnicy Troji Kleszczewo smiley) 1 miejsce zajął Wiesław Bielang strzelając aż 42bramki , 2 miejsce zajął Dawid Wesołowski strzelając 25 bramek smiley Cały zespól otrzymał koszulki , dyplom i puchar .

gratulacje i powodzenia w lidze!

Piłka Halowa : Starogard Gdański
Aż albo tylko 16 drużyn przystąpiło do kolejnej edycji starogardzkiej halowej ligi piłki nożnej, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym nasza Troja Kleszczewo w składzie : Wiesław Bielang , Mieczysław Rosani , Michał , Dawid , Sławek Wesołowscy , Ireneusz Librecht oraz Piotr Brajsa . Górka Adrian ,Schalkowski Jarosław , Wróbel Dominik. Troja po 10 kolejkach zajmuje 1 miejsce!!
Wiesław Bielang jest najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny. po 10 kolejkach zdobył aż 29 goli , i wyprzedza tym drugiego strzelca ligi Wicka Piotra aż o 13 bramek.

Powodzenia!!
kibice zapewne czekają na wiosnę :P:P
Kibice uwielbiają mecze i za pewne czekają aż na naszym stadionie zacznie pogoń za piłką smiley
a potrafią się przy tym nieźle bawić smiley
kompromitacjasmileysmiley -----
Kolejarz Chojnice vs Grom Troja Kleszczewo
Dnia 11 listopada 2008 roku o godz. 11.00 na stadionie Kolejarza Chojnice rozegrał sie mecz pomiędzy Kolejarzem a Troją.
Mecz rozpoczął sie na korzyść gości atakowali przez pierwsze 20min ale nie przyniosło to żadnego skutku. Po upływie 20min inicjatywę przejęli goście stworzyli oni bowiem 2 bardzo groźne sytuacje lecz nie udało im sie pokonać naszego bramkarza. Po upływie 30min gra nie wyglądała za dobrze po obu stronach . Gra wtedy toczyła sie w środku pola .
Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek lecz w 49min gdy po przejęciu piłki w środku pola , Kleszczewo skutecznie wyprowadziło kontrę i celnym strzałem popisał sie Wiesław Bielang. Po strzeleniu 1 bramki przez Troję gra nie uległa zmianie była cały czas wyrównana. Lecz gdy po dośrodkowaniu w 76min piłkę w polu karnym przepuścił Karol Siora na nabiegającego Arkadiusza Zająca było już 2 : 0. Wtedy gospodarze odpuścili , Kleszczewo spokojnie rozgrywało przeprowadzili oni jeszcze parę dobrych akcji lecz tylko 1 została wykorzystana. Gdy to w 85min Mateusz Stanek popędził skrzydłem i dograł do niepilnowanego Wiesława Bielanga nie miał on problemów a żeby strzelić gola. To już 16 bramka w sezonie brawo Wiesiek.

Troja Grom Kleszczewo : Piotr Jabłonka , Michał Wesołowski , Ireneusz Librecht , Jarek Szalkowski , Dominik Wróbel , Dariusz Grzona(82 Piotr Brajsa) , Dawid Wesołowski ,
Arkadiusz Zając , Mateusz Stanek , Wiesław Bielang , Mieczysław Rosani (74 Karol Siora)

Kolejarz Chojnice: Przemysław Drobiński - Marek Sagan (59' Marek Janta), Robert Błaszkowski, Radosław Bloch, Jakub Błaszkowski - Dawid Sikorski (88' Piotr Rozwadowski) , Tomasz Fojut, Paweł Radziewicz (80' Tomasz Sikorski), Szymon Jędrzejewski - Mateusz Chyła (69' Tomasz Lemańczyk), Tomasz Jażdżewski.
Troja vs Wda Lipusz
Dnia 25 października o godz. 14.30 na stadionie w Kleszczewie odbył sie mecz pomiędzy gospodarzami Troja Grom Kleszczewo a gośćmi Wda Lipusz.Już od pierwszych minut inicjatywę obieli gospodarze , w 10min mogla paść bramka lecz zabrakło zimniej krwi.W 15min gospodarze obieli prowadzenie , po zamieszaniu w polu karnym , piłka trafiła do Wiesława Bielanga który nie miał
problemów umieścić piłki w siatce.Troja wciąż atakowała bramkę gości , przyniosło tokorzyść w 29min meczu gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karola Siory do piłki najwyżej wyskoczył Arkadiusz Zając i pięknym strzałem głową skierował futbolówkę do bramki. W 38min Kleszczewo strzela kolejną bramkę gdy po prostopadłym podaniu Mateusz Stanek wyprzedza Stopera Wdy , i kieruje piłkę w sam róg bramki.Gra po przerwie była bardziej spokojna.W 58 min bo bezsensownej kłótni 2 piłkarzy Troji sędzia podyktował Wdzie wolnego w polu karnym.Mogło być 3 : 1 lecz wspaniałą interwencja popisał sie Piotr Jabłonka.W 61min meczu gdy Kleszczewo odzyskało piłkę w środku pola , i przeprowadzili kontrę stu procentowej sytuacji nie wykorzystał Olek Zieliński.W 66min Trener Troji Maciej Kubik dokonał pierwszej zmiany zeszedł Wiesław Bielang , wszedł Mieczysław Rosani.Kibice podziękowali za wspaniałą grę Wiesiowi krzycząc "Dziękujemy Wiesiek".W 72min kontuzji nabawił sie Olek Zieliński wiec Trener musiał zrobić zmianę , Wszedł Dariusz Grzona. w 84min po indywidualnej akcji Dawida Wesołowskiego jeden z piłkarzy Wdy sfaulował go w polu karnym , arbiter bez wahania pokazał jedenastkę.
Do piłki podszedł Arkadiusz Zając lecz zabrakło zimnej krwi. Ostatnie minuty meczu Kleszczewo przeprowadza jeszcze jedna akcje , po zamieszaniu w polu karnym piłka
trafiła do Dawida Wesołowskiego lecz trafił on w słupek.Wynik końcowy 3 : 0.

skład gospodarzy: Piotr Jabłonka , Ireneusz Librecht , Daniel Żardecki , Sławek Wesołowski , Dominik Wróbel
Arkadiusz Zając , Mateusz Stanek , Dawid Wesołowski , Olek Zielinski(73.Dariusz Grzona) , Siora Karol ,
Wiesław Bielang(66.Mieczysław Rosani)
Troja vs Sokół M.
Dnia 11 października 2008 o godz 15.00 na stadionie w Kleszczewie odbył sie mecz pomiędzy gospodarzami Troja Grom Kleszczewo a gośćmi Sokół Mareza.
Już od pierwszych minut widać było wielką przewagę drużyny gospodarzy , mogli wyjść na prowadzenie już w 12 min lecz zabrakło dokładności i szczęścia. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 15 min , gdy po wspaniale wykonanym stałym fragmencie piłkę potężnie uderzył na bramkę Arkadiusz Zając i po interwencji bramkarza piłkę dobił Bielang Wiesław 1 : 0 dla gospodarzy. 2 bramka wpadła 4 min później gdy po dwójkowej akcji w polu karnym znalazł sie Mateusz Stanek i dokładnie podał do Olka Zielińskiego który umieścił piłkę w siatce . Pierwsza połowa mogła rozstrzygnąć mecz , lecz raziła nieskuteczność piłkarzy z Kleszczewa. Przeprowadzili oni bowiem parę pięknych akcji lecz plika nie znalazła sie w siatce.
Gra po przerwie nie unikała zmian , Gospodarze wciąż atakowali a goście grali z kontr.
Taki rodzaj gry powiódł sie w 59min. gdy to za dyskusje piłkarza z Marezy został podyktowany wolny w polu karnym. Do piłki podszedł Arkadiusz Zając i po wspaniałym strzale plika znalazła sie w bramce . Po 3 bramce piłkarze z Kleszczewa uspokoili grę.
Jednak przeprowadzili jeszcze 5 ładnych akcji z których powinny paść bramki. Zabrakło jednak szczęścia. Wynik końcowy 3 : 0 .
Skład piłkarzy z Kleszczewa. Piotr Jabłonka , Ireneusz Librecht(Jarek Szalkowski ), Sławek Wesołowski(Arek Makurat) , Daniel Żardecki , Dominik Wróbel , Arkadiusz Zając ,Mateusz Stanek , Wesołowski Dawid(Piotr Brajsa), Grzona Dariusz , Wiesław Bielang (Siora Karol) , Olek Zieliński ..